تور ترکیه سفیر گردش

در تور ترکیه  سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به ترکیه , خرید تور لحظه آخری ترکیه و مقایسه قیمت تور ترکیه در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور ترکیه از محبوب‌ترین تورهای خارجی در میان ایرانیان محسوب می‌شود. جاذبه‌های ترکیه به قدری متنوع است که با سلیقه هر نوع گردشگری مطابقت می‌کند و این دلیل جذاب بودن تورهای ترکیه در میان مردم دنیا است. استانبول بزرگ ترین شهر کشور ترکیه و تنها شهری است که بخشی از آن در قاره اروپا و بخشی دیگر در قار آسیا قرار دارد. ترکیه تلفیقی از سنت و مدرنیته است و در عین حال که کشوری تاریخی محسوب می‌شود با جاذبه‌های مدرن و بی‌نظیری که دارد توجه همه گردشگران را به خود جلب کرده است.

از جمله شهر های محبوب تورهای مسافری ترکیه می توانیم به استانبول ، آنتالیا ، آنالیا ، ازمیر ، آنکارا و ... اشاره کرد . تمامی این شهر های با جاذبه های گردشگری تاریخی و تفریحی متعددی می تواند مقصد محبوبی برای گردشگران باشد.

بهترین زمان سفر به ترکیه

اگر از سرما فراری هستید فصل های زمستان ترکیه را به شما توصیه نمی کنیم. چراکه برخلاف تهران بیشتر شهرهای ترکیه در فصل زمستان بارش برف فراوانی دارنداما بهترین زمان برای سفر به ترکیه و به ویژه استانبول، تمام فصل بهار، مهرماه و تیرماه است. دو ماه مرداد و شهریور نیز گرمای دلچسبی را در شهرهای ترکیه رقم می زنند.

از دیدگاه گردشگران نیز ماه های فصل بهار و ابتدای تابستان بهترین زمان برای سفر به کشور ترکیه است. همچنین از نظر قیمت هتل ها، نیمه دوم فروردین ماه و ماه اردیبهشت و ماه های سرد سال ایمن ترین زمان برای سفری کم خرج است. البته کشور ترکیه در هر زمان از سال زیبایی های مخصوص به خود را دارد که ممکن است سلایق مختلف را به وجد بیاورد، بنابراین انتخاب بهترین زمان برای سفر به ترکیه می تواند امری کاملا سلیقه ای باشد.

 

تور ترکیه

قیمت تور ترکیه

برای مشاهده قیمت تور ترکیه و سفر به ترکیه و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به ترکیه وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور ترکیه بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های ترکیه برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور ترکیه  محسوب می شود.

برای رزرو تور ترکیه ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور ترکیه  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور ترکیه  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت