تور چین سفیر گردش

در تور چین سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به چین , خرید تور لحظه آخری چین و مقایسه قیمت تور چین در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور چین سفیر گردش , نکته جالبی که در این کشور بیشتر از هر چیزی توجه مسافران و گردشگران را جلب میکند ادغام سنت و مدرنیته است که به زیبایی در کنار هم قرار گرفته اند و شما در هر کجای این کشور که سفر کنید میتوانید به وضوح این تلفیق زیبا را نظاره گر باشید، شاید همین موضوع دلیلی بر توسعه صنعت گردشگری در این کشور شده است. چین همان جایی است که ما آن را به واسطه تمدن بی نظیر و منحصر به فردش و پیشینه تاریخی پر فراز و نشیبش می شناسیم پس باید دیدن این سرزمین بسیار شگفت انگیز و جذاب باشد.

شهر های پکن ، گوانگ ژو ، شانگهای ، شنزن و ... شهر های مهمی هستند که می توانید به همراه تور چین از جاذبه های بی نظیر تاریخی و طبیعی آن دیدن فرمایید.

بهترین زمان سفر به چین

در فصل تابستان، در بخش شمال و غرب کشور آب و هوا معتدل و بارانی است، اما در قسمت مرکزی بارش باران کمتر و هوا گرم است. در بخش جنوب و شرق نیز باران می بارد، اما گرمای شدید و رطوبت طاقت فرسایی حاکم است. بنابراین اگر می خواهید در تابستان به چین بروید جنوب این کشور را رها کرده و به مناطق شمالی و غرب کشور بروید. بهترین زمان برای بازدید از مناطق کوهستانی شمال و غرب چین فصل تابستان است.

فصل پاییز یکی از بهترین زمان ها برای سفر به کشور چین محسوب می شود. در این فصل هوا معتدل است و بارش اندک باران در مناطق مختلف باعث می شود که هوای دلچسبی در بیشتر مناطق کشور به وجود بیاید. به همین دلیل یکی از پرگردشگرترین زمان های سال در کشور چین، فصل پاییز است.

زمستان چین آب و هوای بسیار سرد و خشکی دارد. شمال و غرب این کشور در فصل زمستان ممکن است به دمای منفی ۴۰ درجه نیز برسند. با وجود اینکه در جنوب کشور چین تابستان های بسیار گرمی حاکم است، اما در فصل زمستان جنوب و شرق کشور نیز آب و هوای سردی دارد.

قیمت تور چین

برای مشاهده قیمت تور چین و سفر به چین و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به چین وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور چین بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های چین برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور چین محسوب می شود.

برای رزرو تور چین ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور چین  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور چین  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت