تور مالزی

در تور مالزی سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به مالزی , خرید تور لحظه آخری مالزی و مقایسه قیمت تور مالزی در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

در سال های اخیر ، مالزی تبدیل به یکی از قطب های قدرتمند گردشگری جنوب شرق آسیا و همچنین جهان شده است و در بین ایرانیان بسیار محبوب تر است ، طوری که در این سال ها هزاران گردشگر ایرانی به این کشور گرم استوایی سفر کرده اند و از مسافرت به این کشور چند مذهب و ملیتی و مدرن بسیار لذت برده اند

شما میتوانید در تور مالزی از جاذبه های گردشگری بی نظیری مثل طبیعت بکر این کشور ، آکواریوم ها ، باغ وحش ، شهر بازی های مدرن ، تفریحات آبی متنوع و هیجان انگیز و ... در کنار دیگر مسافران و گردشگران لذت ببرید.

بهترین زمان سفر به مالزی

ماه های شهریور تا فروردین، فصل بارش باران های موسمی در این کشور است اما با این حال باز هم هوا گرم است. در ماه های مهر و آبان که میزان بارش باران به ۲۷۰ میلیمتر می رسد، با بارانی ترین ماه سال روبرو هستیم و ماه دی با ۱۸۰ میلیمتر بارش، خشک ترین ماه سال در مالزی است.

به طور کلی، بهترین زمان سفر به ساحل شرقی مالزی بین ماه های خرداد و تیر است که با بارش کمتری مواجه می شوید. اگر هم در ماه های آبان تا بهمن به این کشور سفر کنید منطقه ی مناسب، ساحل غربی شبه جزیره است و برای گردش در سارواک هم ماه های خرداد و تیر مناسب هستند.

قیمت تور مالزی

برای مشاهده قیمت تور مالزی و سفر به مالزی و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به مالزی وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور مالزی بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های مالزی برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور مالزی محسوب می شود.

برای رزرو تور مالزی ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور مالزی  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور مالزی  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت