تور اندونزی سفیر گردش

در تور اندونزی سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به اندونزی , خرید تور لحظه آخری اندونزی و مقایسه قیمت تور اندونزی در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور اندونزی سفیر گردش , اندونزی همچون جواهری هزار نقش و نگار، غرق در فرهنگ و طبیعت بکرش، زینت بخش آب ‌های اقیانوسی می باشد و به جرات می توان گفت که مسافران و گردشگران، هیچ سرزمینی را نمی ‌توانند پیدا کنند که این گونه طبیعت خیال ‌انگیز و رازآلودش آنها را اینگونه مبهوت کرده باشد ،با تمام این توصیفات هر لحظه از سفر با تور اندونزی به مانند تجربه‌ ای بی تکرار، روح و جسم شما را جلا خواهد داد که تا پیش از این تصورشان تنها در رویاهایتان میسر بود.

از جمله جاذبه های گردشگری اندونزی که مورد توجه گردشگران تور مسافرتی این کشور قرار گرفته، می توان به سواحل و جزایر بی نظیر ، میدان مردکا و لوح ملی اندونزی، موزه ملی، کاخ ریاست جمهوری، مسجد بزرگ استقلال، مجموعه ورزشی بازی های آسیایی، بازار چینی ها، بازار قدیمی ماهی فروشان، بازار بزرگ، باغ جایاانکول، ساختمان شهرداری و... اشاره نمود.

بهترین زمان سفر به اندونزی

اندونزی با برخورداری از آب و هوای گرمسیری دو فصل دارد، فصل خشک (از ماه می تا سپتامبر) و فصل مرطوب (از نوامبر تا مارس). البته برخی از استثنا های منطقه ای وجود دارد و در بعضی مناطق، فصل خشک، بین ماه‌های اکتبر و آوریل، طول می-کشد. این کشور که توسط خط استوا، به دو ناحیه تقسیم شده در تمام طول سال، آب و هوای گرم و مرطوب را تجربه می¬کند و درجه حرارت این جزیره گرمسیری و دشت های ساحلی آن در طول روز و در طول سال به طور متوسط 28 درجه سانتی گراد است. دما در مناطق نیمه کوهستانی به طور متوسط 26 درجه سانتی‌گراد و در مناطق بلند کوهستانی، 23 درجه سانتی‌گراد است. رطوبت نسبی منطقه بسیار زیاد است و بین 70 تا 90 درصد متغیر است. با این حال، مسافران در سفر به اندونزی و رفتن به برخی از جزایر، باید احتیاط¬های لازم در مورد شرایط آب و هوایی موسمی را انجام دهند.

بهترین زمان سفر به اندونزی، در فصل خشک سال و بین ماه های ژوئن تا سپتامبر است.

قیمت تور اندونزی

برای مشاهده قیمت تور اندونزی و سفر به اندونزی و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به اندونزی وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور اندونزی بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های اندونزی برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور اندونزی محسوب می شود.

برای رزرو تور اندونزی ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور اندونزی  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور اندونزی  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت