تور آلمان سفیر گردش

در تور آلمان سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به آلمان , خرید تور لحظه آخری آلمان و مقایسه قیمت تور آلمان در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

آلمان از شمال با دریای شمال، دانمارک و دریای بالتیک، از شرق با لهستان و جمهوری چک، از جنوب با اتریش و سوییس و از غرب با فرانسه، لوکزامبورگ، بلژیک و هلند مرز دارد. آلمان همچنین یکی از کشورهای تمیز اروپا محسوب می‌شود و در آنجا زباله‌ها به طور جدی و منظم از هم تفکیک می شوند، بنابراین بهتر است شما نیز به این مساله دقت داشته باشید و زباله‌های خود را به درستی جدا کنید. یکی دیگر از ویژگی‌های خاص آلمانی‌ها استفاده‌ی زیاد از دوچرخه است و بهترین فرصت است که در تور آلمان در خیابان‌های زیبای آن‌ با رکاب زدن گردش کنید. شهرهای برلین، دوسلدورف و هامبورگ از مهم‌ترین شهرهای این قطب صنعتی اروپا به حساب می‌آیند و برلین که گردشگران و مسافران تور آلمان معمولا از آنها بازدید می کنند و  سالانه گردشگران زیادی را پذیراست.

بهترین زمان سفر به آلمان

بیشتر بارندگی‌ها در طول تابستان در آلمان اتفاق می‌افتد. اگرچه هوا در ژوئن (خرداد)، جولای (تیر) و آگوست (مرداد) بسیار گرم است، اما همچنان غیرقابل پیش‌بینی است. اگر هوای متعادل با آفتاب نه چندان گرم را می‌پسندید، اواخر بهار و اوایل پاییز – ماه مه، سپتامبر و اوایل اکتبر – بهترین زمان سفر به آلمان است.

آلمانی‌ها اکتبر (آبان) را فصل طلایی برداشت می‌نامند. فصل اسکی در رشته کوه‌های آلپ بین کریسمس (دی) تا پایان ماه مارس (اسفند) است. کوه‌ها و کوهپایه‌های بایرن از ماه دسامبر (آذر) تا فوریه (بهمن) سفیدپوش می‌شوند، و بارش برف گاهی تا آوریل (فروردین) ادامه دارد. دمای هوا در ماه نوامبر (آذر) به طرز چشم‌گیری کاهش می‌یابد.

قیمت تورآلمان

برای مشاهده قیمت تور  و سفر به آلمان و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به آلمان وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور آلمان بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های آلمان برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور آلمان محسوب می شود.

برای رزرو تور آلمان ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور آلمان را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور آلمان ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت