تور ارمنستان سفیر گردش

در تور ارمنستان سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به ارمنستان , خرید تور لحظه آخری ارمنستان و مقایسه قیمت تور ارمنستان در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور ارمنستان به دو صورت تور زمینی ارمنستان و تور هوایی ارمنستان امکان پذیر است. از سوی دیگر، عدم نیاز به اخذ ویزای ارمنستان، تور ارمنستان را به یکی از تورهای محبوب تابستان و یکی از تورهای پر تقاضا در فصول سرد سال برای گردشگران  تبدیل شده است.

شما در این سفر می توانید از جاذبه های گردشگری این کشور مثل ایروان که به پایتخت صورتی معروف است ، سواحل زیبای دریاچه سوان ، ارتفاعات بی نظیر ارمنستان و .... لذت ببرید.

بهترین زمان سفر به ارمنستان

بهترین زمان برای سفر به ارمنستان در ماه‌های گرم سال است ولی بیشتر گردشگر‌ها بعد از سفر به این کشور بیان کردند که واقعا فرقی ندارد که چه زمانی به این سفر بروید. در ارمنستان همه چیز در همه زمان زیبا و جذاب و منحصر به فرد است.

بهار:

بهار زمان شروع هوای مطبوع ارمنستان است که مردم را ترغیب می‌کند تا لباس‌های گرمشان را کم‌کم کنار بگذارند.

تابستان:

تابستان بهترین فصل سفر به ارمنستان برای استراحت و رفتن به یک تعطیلات فراموش‌نشدنی است. هوا در صبح و عصرها برای فعالیت‌های ماجراجویانه مناسب است، در حالی که بعدازظهرهای گرم مناسب تفریحات آبی است.

پاییز:

در آغاز پاییز، هوا خیلی گرم و خیلی سرد نیست، میانگین دما بین ۲۳-۲۷ درجه سانتیگراد است. پاییز فصل فعالیت، هم برای مردم محلی و هم بهترین زمان مسافرت به ارمنستان برای گردشگرانی است که دوست دارند با زندگی روزمره ارامنه آشنا شوند.

زمستان:

اگر به دنبال تفریحات زمستانی هستید، زمستان بهترین فصل برای سفر به ارمنستان است. با نزدیک شدن به فصل سرد، درهایی برای ماجراهاجویی جدید و تجربیات برای گردشگران در این کشور باز می‌شود. رانندگی در برف با اسکوتر برقی، اسکی، شیرجه‌زدن در برف، پاتیناژ روی دریاچه‌های یخ‌زده و ، همه در انتظار علاقه‌مندان به هیجان و ورزش هستند.

قیمت تور ارمنستان

برای مشاهده قیمت تور ارمنستان و سفر به ارمنستان و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به ارمنستان وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور ارمنستان بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های ارمنستان برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور ارمنستان محسوب می شود.

برای رزرو تور ارمنستان ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور ارمنستان  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور ارمنستان  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت