تور امارات سفیر گردش

در تور امارات سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به امارات , خرید تور لحظه آخری امارات و مقایسه قیمت تور امارات در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور امارات سفیر گردش , به گفته ی بسیاری از مسافران و گردشگران اگر امارات متحده عربی را بخواهیم توصیف کنیم، یک شهر کوچک با شگفتی‌های بزرگ و معماری‌های منحصر به فردی است.  دیدنش برای هر مسافری به راستی که تماشایی است. چرا که مهندسی‌های مبهوت‌کننده، عطرهای اغواگرانه عربی، عودهای خوشبو، غذاهای پرادویه، جاذبه های دست ساز زیبا، امارات را به منطقه‌ای تلفیقی بین سنت و مدرنیته تبدیل کرده است.

برخی از جاذبه های گردشگری امارات که به همراه تور امارات می توانید از آنها دیدن بفرمایید عبارتند از سواحل زیبای خلیج فارس و عمان ،انواع تفریحات آبی ،  پارک های آبی هیجان انگیز ، معماری های سنتی ، بازار های لوکس و ...

بهترین زمان سفر به امارات

فصل بهار: ماه‌های آوریل تا می (۱۲ فروردین تا ۱۰ خرداد(

فصل بهار امارات، فصلی دلپذیر است. دمای میانگین ماکزیمم در این زمان از سال بسته به ماه، در محدوده ۲۶٫۷ تا ۳۲٫۲ درجه سانتی‌گراد است.

فصل تابستان: ماه‌های ژوئن تا آگوست (۱۱ خرداد تا ۹ شهریور(

دما در این فصل بالای ۳۸ درجه سانتی‌گراد و سطح رطوبت علی‌رغم بارش کم باران، بی‌اندازه بالا است.

اما اگر توانایی تحمل گرما را دارید، این فصل، زمانی مناسب برای سفری مقرون به صرفه است.

فصل پاییز: ماه‌های سپتامبر تا اکتبر (۱۰ شهریور تا ۹ آبان(

فصل پاییز برای امارات، خنکی به ارمغان می‌آورد. دما در ماه سپتامبر از ۳۸ درجه سانتی‌گراد شروع به افت می‌کند و در ماه نوامبر به ۲۶٫۷ درجه سانتی‌گراد می‌رسد. اگر قادر به تحمل گرما هستید، احتمالا می‌توانید اتاقی با نرخ قیمت مناسب پیدا کنید

فصل زمستان: ماه‌های نوامبر تا مارس (۱۰ آبان تا ۱۱ فروردین(

بهترین زمان سفر به امارات بر اساس آب و هوا، فصل زمستان است. دمای دلپذیر ۲۱٫۱ تا ۲۶٫۷ درجه سانتی‌گرادی، شرایطی ایده‌آل برای کاوش و اکتشاف در بهترین جاذبه‌های گردشگری امارات یا استراحت در ساحل را برای شما فراهم می‌کند.

تور امارات

قیمت تور امارات

برای مشاهده قیمت تور امارات و سفر به امارات و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به امارات وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور امارات بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های امارات برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور امارات محسوب می شود.

برای رزرو تور امارات ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور امارات را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور امارات ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت