تور هند سفیر گردش

در تور هند سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به هند , خرید تور لحظه آخری هند و مقایسه قیمت تور هند در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور هند سفیر گردش , کشور هند تاریخ و فرهنگی 3000 ساله دارد. 800 سال حکومت ایرانیان، سال‌ها استعمار بریتانیا، پرتغال و حکومت‌های مختلف بر این سرزمین پهناور، باعث شده تا هند دارای بیشترین تنوع نژادی، فرهنگی و مذهبی را در بین تمام کشورهای دنیا داشته باشد.

تور هند تنها فرصتی است که می‌توان پیروان مذاهب مختلف مانند اسلام، یهودیت، مسیحیت، بودایی و ... را دید که در کنار هم زندگی می‌کنند. علاوه بر این شهرهای خاص با جاذبه‌های حیرت‌انگیز، بناهای باستانی که هر کدام داستانی زیبا برای شنیدن دارند و مناظر طبیعی زیبا تور هند را به جذاب‌ترین و پرطرفدارترین مقاصد گردشگری دنیا تبدیل کرده‌اند.

هندوستان، کشوری که نامش بافرهنگ، تاریخ و معنویت درآمیخته است. کشور یوگا، شطرنج، بالیوود و امپراطوری‌های کهن. سرزمین پرجنب و جوشی که جاذبه‌های بی‌انتهایش هر بیننده‌ای را شیفته‌ی خود می‌کند. شما در این سفر می توانید علاوه بر بازدید از آثار تاریخی متعدد در هندوستان از جاذبه های گردشگری طبیعی هند و بی نظیر این کشور نیز دیدن فرمایید.

بهترین زمان سفر به هند

فصل پاییز برای سفر به هند زمان بسیار مناسبی است. مخصوصا اگر به شهر دهلی سفر می کنید، در ماه های پاییزی (بین سپتامبر و نوامبر) می توانید بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. این بازه زمانی برای گردش و گشت و گذار و طبیعت گردی در دهلی عالی است.

در این ماه ها دمای هوا از بیش از 40 درجه به بین 25 تا 30 درجه کاهش می یابد. آب و هوا بسیار دل انگیز بوده و گردش در طبیعت لذتی دو چندان دارد.

هم چنین در بهار نیز شرایط برای گردش و گشت و گذار در طبیعت و مناطق سرسبز هند به خوبی فراهم است. البته به این نکته توجه داشته باشید که بهار در هند با بهاری که ما سراغ داریم تفاوت هایی دارد. بهار در هند بین ماه های فوریه تا آخر مارس (بهمن تا فروردین) است. در این بازه زمانی آب و هوای شهر دهلی بسیار مطلوب و دلنشین است.

تور هند

قیمت تور هند

برای مشاهده قیمت تور هند و سفر به هند و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به هند وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور هند بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های هند برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور هند محسوب می شود.

برای رزرو تور هند ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور هند  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور هند  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت