تور روسیه سفیر گردش

در تور روسیه سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به روسیه , خرید تور لحظه آخری روسیه و مقایسه قیمت تور روسیه در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور روسیه سفیر گردش , روسیه به عنوان پهناورترین کشور دینا همیشه جزو کشور هایی بوده است که مسافران و گردشگران زیادی به صورت سالانه از آن دیدن می کنند. شما می توانید در تور روسیه از جاذبه های تاریخی و گردشگری فراوانی دیدن فرمایید .

جاذبه های گردشگری که در تور روسیه می توانید دیدن نمایید عبارتند از از پیاده‌روی تا کوهنوردی کوه های پوشیده از برف و یخچال گرفته تا سواحل قدیمی ترین دریاچه زمین، جذابترین جاذبه های طبیعی را برای هر گردشگری فراهم کرده است. همچنین علاوه بر این زیبایی های طبیعی، اماکن تاریخی و فرهنگی بسیاری در این کشور وسیع وجود دارد وجود این همه جاذبه باعث شده است تورهای روسیه همواره جزء تورهای پرتقاضا قرار بگیرد.

بهترین زمان سفر به روسیه

بهار

در بهار روسیه از لحاظ آب و هوایی در شرایط بسیار خوبی به سر می برد ولی به این خاطر که فستیوال ها و جشن های بسیار بسیار کمی در این فصل برگزار می شود اصولا توریست ها برای سفر به روسیه بهار را انتخاب نمی کنند.

تابستان

بهترین زمان سفر به روسیه باید فصل تابستان را بهترین و ایده آل ترین زمان برای سفر به این کشور معرفی کرد.

بهترین ماه های سال برای سفر به این کشور هم از نظر آب و هوایی و هم از نظر گردشگری بین ماه های جولای تا آگوست است و این ماه ها برابر هستند با ماه های تیر تا شهریور. گرم ترین ماه تابستان، جولای یعنی ماه مرداد است.

پاییز

درست است که پاییز روسیه خوش آب و هوا است اما اگر به صورت دقیق تر به روند جدول آب و هوایی در این فصل در اقلیم روسیه نگاه کنیم، در بیشتر شهرها آب و هوا کاملا غیر قابل پیش بینی است!

درباره ی پاییزهای روسیه باید این را بدانید که معمولا این فصل زودتر از دیگر فصل ها به پایان می رسد. بهترین ماه برای سفر در پاییز ماه سپتامبر که برابر با ماه شهریور است، می باشد.

زمستان

یک زمستان واقعی را قطع به یقین باید در روسیه تجربه کرد. سفر در زمستان به روسیه با دیگر مناطق جهان کمی متفاوت تر است.

روزها در این فصل کوتاه تر هستند و هوا هم به شدت سرد هستند. در شهرهایی مثل مسکو و سنت پترزبورگ نیز در این فصل هوا بسیار مرطوب تر می شود.

تور روسیه

قیمت تور روسیه

برای مشاهده قیمت تور روسیه و سفر به روسیه و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به روسیه وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور روسیه بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های روسیه. برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور روسیه محسوب می شود.

برای رزرو تور روسیه ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور .روسیه  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور روسیه  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

 

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت