تور فرانسه سفیر گردش

در تور فرانسه سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به فرانسه , خرید تور لحظه آخری فرانسه و مقایسه قیمت تور فرانسه در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

فرانسه با نام رسمی جمهوری فرانسه در اروپای غربی قرار دارد. این کشور مانند اسپانیا و مراکش دارای سواحلی در دو دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس بوده که هر ساله گردشگران زیادی با خرید تور فرانسه از بودن در این سواحل زیبا لذت می‌برند. لقب شش ضلعی به دلیل شکل کشور فرانسه به آن داده شده و از نظر مساحت این کشور بزرگ‌ترین کشور اروپای غربی و اتحادیه اروپا می‌باشد و مقام سومین کشور بزرگ، در کل قاره اروپا را نیز به خود اختصاص داده است.مسافران تور فرانسه می توانند از مناظر طبیعی و تاریخی این کشور لذت کافی را ببرند.

بهترین زمان سفر به فرانسه

بهترین زمان سفر به فرانسه در بهار (آوریل تا ژوئن) یا پاییز (سپتامبر تا نوامبر) است که گردشگران کمتری در شهر هستند، قیمت های پایین تر و دمای معتدلی ‌دارند. در ماه های تابستان هوا گرم، خیابان ها  شلوغ و قیمت ها افزایش میابد.

ماه های زمستان اغلب خاکستری، مرطوب و سرد است (اگرچه زمان مناسبی برای بازدید از موزه های پاریس است).

اگرمیخواهید از خیابان های مملو از گردشگران دوری کنید  و شانس خوبی برای لذت بردن از هوای معتدل را داشته باشید، بهترین زمان برای گشت و گذار در فرانسه معمولاً در ماه می و سپتامبر است.

تور فرانسه

قیمت تور فرانسه

برای مشاهده قیمت تور فرانسه و سفر به فرانسه و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به فرانسه وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور فرانسه بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های فرانسه برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور فرانسه محسوب می شود.

برای رزرو تور فرانسه ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور فرانسه را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور فرانسه  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت