تور تایلند سفیر گردش

در تور تایلند  سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به تایلند , خرید تور لحظه آخری تایلند و مقایسه قیمت تور تایلند در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور تایلند سفیر گردش , تایلند را سرزمین لبخند ها می نامند و به عنوان جواهری در جنوب شرقی آسیا شناخته می شود. این مقصد که به لطف رونق تورهای تایلند و تقاضای بالای آن ها به عنوان یکی از محبوبترین مقاصد گردشگری معرفی شده است. انواع جاذبه های تاریخی و طبیعی را در کنار بهترین زیرساخت های گردشگری تایلند شامل؛ هتل، رستوران، ریزورت و تفریحات متعدد برای رضایت مهمانانش فراهم آورده است. شهر های محبوب گردشگران در تایلند بانکوک ، پاتایا و پوکت می باشند. شما درتور تایند و در بازدید از این شهر ها می توانید از جاذبه های تاریخی و طبیعی لذت ببرید.

بهترین زمان سفر به تایلند

زمستان فصل اوج گردشگری (نوامبر-فوریه معادل اواسط آبان تا اواسط اسفند): در این بازه زمانی در تمام مناطق جهان زمستان است ولی تایلند با آب و هوای مناسبی که در این فصل دارد بیشترین گردشگران به خود جذب می‌کند. میانگین دما در فصل زمستان از 18 تا 32 درجه سانتی‌گراد است. رطوبت هوا کم و گرمای خورشید ملایم است و شب‌ها نسیم ملایمی از دریا می‌وزد. همه این شرایط جوی سبب می‌شود که این دوره زمانی بهترین فصل سفر به تایلند باشد.

فصل بارش پراکنده (سپتامبر-اکتبربرابر با اواسط شهریور تا اواسط آبان): در این فصل هنوز هوا به اندازه فصل اوج گردشگری ملایم نیست، سواحل شلوغ نیستند. بارندگی پراکنده اتفاق می‌افتد. دما و رطوبت کاهش پیدا می‌کنند.

فصل‌های کم گردشگریLow Season (آوریل-می، جولای-سپتامبربرابر با اواسط فروردین تا اواسط خرداد واواسط تیر تا اواسط مهر) : دو ماه آوریل و مه (اواسط فروردین تا اواسط خرداد) گرم‌ترین ماه‌های سال در تایلند هستند. روزها داغ هستند و شب‌ها خنک. ماه جولای (تیر) به بعد هم مرطوب‌ترین و پر بارش‌ترین زمان سال در تایلند هستند. ممکن است چهار ماه بی‌وقفه باران ببارد. خیابان‌ها به خاطر بارش‌ها اکثر پر از آب است و میزان رطوبت هوا بسیار بالاست.

تور تایلند

قیمت تورتایلند

برای مشاهده قیمت تور تایلند و سفر به تایلند و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به تایلند وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور تایلند بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های تایلند برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور تایلند  محسوب می شود.

برای رزرو تور تایلند ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور تایلند  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور تایلند  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت