تور مالدیو سفیر گردش

در تور مالدیو سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به مالدیو , خرید تور لحظه آخری مالدیو و مقایسه قیمت تور مالدیو در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

تور مالدیو سفیر گردش , مالدیو با توسعه گردشگری و استفاده از ظرفیت‌های طبیعی بی‌نظیرش به یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری جهان تبدیل شده است. شاید منطقی‌ترین و راحت‌ترین شیوه برای سفر به مالدیو، خرید تور است. زمانی که تور مالدیو را می‌خرید، اموری نظیر خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل، ترانسفر، بیمه مسافرتی و بر عهده تور است. بنابراین بدون دردسر و نگرانی راهی سفری شیرین و لذت‌بخش خواهید شد.

جاذبه های گردشگری برای مسافران در تور مالدیو را سواحل رویایی، دریایی با رنگ آبی چشم‌نواز، جنگل‌هایی شبه‌استوایی و وجود انواع تفریحات آبی تشکیل می دهد ، وجود این همه تنوع در گردشگری سالانه مردم را از سراسر جهان به سمت مالدیو می کشاند.

بهترین زمان سفر به مالدیو

تابستان در مالدیو از ماه دسامبر یعنی 10 آذر شروع می‌شود و در ماه آپریل یعنی 10 اردیبهشت به پایان می‌رسد. از این بازه زمانی تعجب نکنید چون مالدیو در نیم‌کره جنوبی قرار دارد، به همین خاطر چرخه فصول این کشور با ما متفاوت است.

هوا در این فصل بسیار گرم و خشک است و گاهی میزان آن به بیش از 33 درجه سانتی‌گراد می‌رسد. اگر نمی‌خواهید در طول سفرتان با بارش‌های سنگین باران مواجه شوید، فصل تابستان می‌تواند برای شما بهترین زمان سفر به مالدیو باشد.

از ماه جولای تا ماه آگوست که به تقویم ما 10 تیر تا 10 شهریور است، اولین توده بارشی به کشور وارد می‌شود. پس از آن نیز توده بارشی دوم از ماه نوامبر تا ماه مارچ یا همان 10 آبان تا 11 فروردین را دربر می‌گیرد. با این حال نمی‌توان تاریخ دقیقی از ریزش باران‌های موسمی ارائه کرد.

زمستان های مالدیو هم با بارش باران همراه است و دما در این فصل به 25 درجه سانتی‌گراد می‌رسد. زمستان در مالدیو از ماه می یعنی 11 اردیبهشت شروع شده و در ماه نوامبر یعنی 9 آذر تمام می‌شود. با توجه به دمای هوا در این فصل به نظر می‌رسد که زمستان بهترین زمان سفر به مالدیو است.

قیمت تور مالدیو

برای مشاهده قیمت تور مالدیو و سفر به مالدیو و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به مالدیو وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور مالدیو بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های مالدیو برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور مالدیو محسوب می شود.

برای رزرو تور مالدیو ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور مالدیو  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور مالدیو ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت