تور گرجستان سفیر گردش

در تور گرجستان سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به گرجستان , خرید تور لحظه آخری گرجستان و مقایسه قیمت تور گرجستان در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

گرجستان کشوری است دیدنی که ترکیبی از زیبایی های طبیعی، تاریخ قرون وسطی و تاثیرات شوروی سابق را در خود جا داده است و همین امر آن را به یکی از جذاب ترین مکان های گردشگری تبدیل کرده است.

گرجستان سرزمینی از سنگ ، قلعه ها و صومعه های قرون وسطایی ، تپه های سبز ، کوه های باشکوه ، غارهای عمیق و سواحل سنگی است.با توجه به فراوانی و زیبایی همه مکان های دیدنی در این کشور  جای تعجب نیست که چرا این کشور در لیست مهمترین مقاصد گردشگری جهان قرار گرفته است.

بهترین زمان سفر به گرجستان

فصل بهار در گرجستان (ماه مارچ تا می(

در بهار هوای گرجستان نه خیلی گرم و نه خیلی سرد است. در طی ماهای آخر بهار، هوا همیشه بارانی است

فصل تابستان در گرجستان (ماه جون تا آگوست(

میانگین دما در طول تابستان در گرجستان بین 20 تا 30 درجه سلسیوس است که به این معناست، در طول این زمان هوا گرمای لذت بخشی دارد. البته در شب ها هوا خنک و بسیار مطبوع می شود.

فصل پاییز در گرجستان (ماه سپتامبر تا نوامبر(

گرجستان در پاییز با باران های مکرر، درختان چند رنگ و زمین پوشیده از شبنم به مکان زیبایی تبدیل می شود. توصیه می کنیم با خود لباس هایی نسبتا گرم که به سرعت خشک می شوند و همچنین امکانات لازم برای روزهای بارانی را همراه داشته باشید.

فصل زمستان در گرجستان (ماه دسامبر تا فوریه(

اب و هوای گرجستان در طول زمستان معمولا خیلی سرد است و دما بین 2 تا 6 درجه سلسیوس است (شبها حتی سردتر است) و دما در بیشتر مناطق، اغلب به زیر صفر می رسد. باریدن برف در زمستان امری غیر عادی نیست.

تور گرجستان

قیمت تور گرجستان

برای مشاهده قیمت تور گرجستان و سفر به گرجستان و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به گرجستان وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور گرجستان بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های گرجستان برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور گرجستان محسوب می شود.

برای رزرو تور گرجستان ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور گرجستان  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور گرجستان  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت