تور ایتالیا سفیر گردش

در تور ایتالیا سفیر گردش می توانید اطلاعات جامعی از سفر به ایتالیا , خرید تور لحظه آخری ایتالیا و مقایسه قیمت تور ایتالیا در آژانس های هواپیمایی معتبر را بدست آورید.

ایتالیا کشوری است که در جنوب قاره اروپا قرار دارد و از جزیره سیسیل و جزیره سادنی واقع در دریای مدیترانه تشکیل شده است. ایتالیا از نظر نقشه‌ای به دلیل شباهتی که به چکمه دارد، به کشور چکمه‌ای مشهور است. پایتخت این کشور پیشرفته که جزء هفت کشور صنعتی جهان بشمار می‌رود، رم است. این کشور زیبا که هرساله تعداد زیادی گردشگر و مسافر، با خرید تور ایتالیا از آن دیدن می‌کنند، با کشورهایی از جمله اتریش، فرانسه، سوئیس، اسلوونی، واتیکان و سان مارینو همسایه است. ۸/۵ درصد از جمعیت کشور ایتالیا از افراد خارجی تشکیل شده است. اکثر جمعیت ایتالیا یعنی ۹۱ درصد، مسیحی کاتولیک هستند. مسافران تور ایتالیا می توانند از مناظر طبیعی و تاریخی این کشور لذت کافی را ببرند.

تور ایتالیا

بهترین زمان سفر به ایتالیا

بهترین زمان سفر به ایتالیا، بین اوایل فروردین تا اواخر خرداد ماه است. در آن زمان هوا کمی آفتابی و نسیم دلنشین است، بدون این که بیش از حد گرم باشد، همچنین تمایم سطح شهر مملو از گل‌ های رنگارنگ و توریست‌ های خارجی که هنوز به آن‌ جا هجوم نیاورده اند در ماه‌ های تیر و مرداد بیشتر ایتالیایی ‌ها برای تفریح به جاده های زیبا این کشور می‌ روند. در دو ماه تیر و مرداد سعی کنید حدالامکان به این کشور سفر نکنید، زیرا هوا بسیار گرم، قیمت‌ ها گران و بالا همچنین کشور در داغ ترین شرایط جوی خود قرار دارد. در رشته کوه‌ های آلپ زمستان‌ ها طولانی و به شدت با بارش برف روبه رو است. اولین برف در آبان ماه می ‌بارد و یخ بندان در ماه خرداد هم زیاد غیر طبیعی نیست.

قیمت تور ایتالیا

برای مشاهده قیمت تور ایتالیا و سفر به ایتالیا و اقامت در این شهر گزینه های متنوعی پیش روی شما قرار دارد. از آن جایی که امکان سفر از مبدا شما به ایتالیا وهرآنچه نیاز دارید در تور وجود دارد یا خیر حتما با آژانس هواپیمایی مورد نظرتان مشورت کنید. روش سفر روی قیمت تور ایتالیا بسیار اثر گذار است. همچنین هتلی که از میان هتل های ایتالیا برای اقامت در آن انتخاب می کنید یکی از مهم ترین عوامل تعیین قیمت تور ایتالیا محسوب می شود.

برای رزرو تور ایتالیا ارزان می توانید در هر ساعت از شبانه روز وارد سایت سفیر گردش شوید و قیمت تور ایتالیا  را در آژانس های مسافرتی متعددی با هم مقایسه و بررسی نمایید. با سفیر گردش می توانید تور ایتالیا  ارزان را به راحتی و تنها با چند کلیک انتخاب کنید.

عنوان تور
مدت اقامت
ایرلاین و آژانس
قیمت