هتل های قشم

هتل بوتیک ایرمان قشم

هتل بوتیک ایرمان قشم
سفیر گردش - هتل بوتیک ایرمان قشم ​یکی از هتل های سه ستاره این شهر می باشد. در سفیر گردش شما می توانید اطلاعات لازم در مورد موقعیت مکانی و آدرس هتل بوتیک ایرمان قشم امکانات هتل ، اتاق ها ، خدمات و سرویس های هتل بوتیک ایرمان قشم را بدست آورید.
  بزرگنمایی:

سفیر گردش - هتل بوتیک ایرمان قشم یکی از هتل های سه ستاره این شهر می باشد. در سفیر گردش شما می توانید اطلاعات لازم در مورد موقعیت مکانی و آدرس هتل بوتیک ایرمان قشم  امکانات هتل ، اتاق ها ، خدمات و سرویس های هتل بوتیک ایرمان قشم را بدست آورید.

آدرس هتل بوتیک ایرمان قشم

قشم، نخل زرین، خیابان پژوهش، نبش خیابان پیام

هتل بوتیک ایرمان

هتل بوتیک ایرمان قشم واقع در خیابان پژوهش در بهمن ماه سال ۱۳۹۶ فعالیت خود را آغاز نمود. ایرمان بعنوان اولین بوتیک هتل جزیره قشم با ساختار و طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد و به سبک سنتی - مدرن در ۵ طبقه بنا که هر طبقه دارای طراحی و دکوراسیون خاص که برگرفته از هنر زیبای هنرمندان زبردست و چیره دست ملی و بین المللی ست و ۳۸ باب اتاق و سوئیت اقامتی زیبا و متفاوت با امکانات رفاهی کامل می‌باشد. از امتیازات این هتل می‌توان به دسترسی آسان به ساحل نیلگون خلیج فارس و مراکز خرید مهم جزیره از جمله سیتی سنتر ۱ و ۲ اشاره نمود. هتل بوتیک ایرمان با پرسنلی آموزش دیده و مجرب فرصت میزبانی از شما را غنیمت شمرده و در تلاش است تا اقامتی دلنشین و بیادماندنی را برای میهمانان عزیز فراهم آورد.

لازم به ذکر است بنا به شرایط خاص هتل، استعمال سیگار در کلیه فضاها و اتاق های هتل ممنوع می‌باشد.


نظرات شما