هتل های اصفهان

هتل عباسی اصفهان

هتل عباسی اصفهان
سفیر گردش - هتل عباسی اصفهان ​یکی از هتل های پنج ستاره این شهر می باشد. در سفیر گردش شما می توانید اطلاعات لازم در مورد موقعیت مکانی و آدرس هتل عباسی اصفهان امکانات هتل ، اتاق ها ، خدمات و سرویس های هتل عباسی اصفهان را بدست آورید.
  بزرگنمایی:

سفیر گردش -هتل عباسی اصفهان یکی از هتل های پنج ستاره این شهر می باشد. در سفیر گردش شما می توانید اطلاعات لازم در مورد موقعیت مکانی و آدرس هتل عباسی اصفهان امکانات هتل ، اتاق ها ، خدمات و سرویس های هتل عباسی اصفهان را بدست آورید.

هتل عباسی شهر اصفهان

هتل پنج ستاره مجلل عباسی، کهن‌ترین هتل جهان و یکی از بزرگ‌ ترین هتل‌های ایران، با قدمتی ۳۰۰ ساله درخیابان چهارباغ عباسی شهر موزه‌‌‌ ای اصفهان واقع شده است. این هتل در سال ۱۱۰۶ هجری قمری به دستور شاه سلطان حسین صفوی با معماری شکوهمند ایرانی طراحی و بنا گردیده و در سال ۱۳۵۱ بنای آن به سبکی مدرن با امکانات رفاهی کم نظیر و مطابق با استاندارد جهانی مورد بازسازی قرار گرفت. مهمانسرای عباسی یا هتل شاه عباس که یکی از زیباترین مهمانسراهای جهان لقب گرفته است، تنها هتل پنج ستاره اصفهان با ۲۲۵ باب واحد اقامتی می‌باشد که نمای استثنائی و زیبای باغ و گنبد فیروزه ای مدرسه چهارباغ، منظره ا‌ی بدیع را برای ساکنین به ارمغان می‌آورد. واقع شدن آن در میان بافت تاریخی شهر و دسترسی آسان آن به اماکن تفریحی و گردشگری متعددی همچون کاخ هشت بهشت، سی و سه پل، میدان نقش جهان و بنای منارجنبان از ویژگی های بارز این مجموعه می‌باشد.

آدرس هتل عباسی اصفهان

اصفهان ، میدان انقلاب ، خیابان گلدسته ، چهار راه آمادگاه ، خیابان سنگ فرش


نظرات شما