گردشگری چین

جاهای دیدنی و گردشگری گوانژو

جاهای دیدنی و گردشگری گوانژو
سفیر گردش - با جاهای دیدنی و گردشگری گوانژو اعم از جاذبه های طبیعی، باستانی و تاریخی، فرهنگی، مراکز تجاری و خرید، مکان های تفریحی و لذت بخش گوانژو بیشتر آشنا شوید.
  بزرگنمایی:

سفیر گردش - با جاهای دیدنی و گردشگری گوانژو اعم از جاذبه های طبیعی، باستانی و تاریخی، فرهنگی، مراکز تجاری و خرید، مکان های تفریحی و لذت بخش گوانژو بیشتر آشنا شوید.

برج کانتون

برج کانتون یا برج تلویزیون یکی از برج های بسیار معروف در این شهر چینی است. برج کانتون در تقاطع میان محور مرکزی شهر جدید و رودخانه مروارید قرار گرفته و نماد شهر گوانگجو محسوب می‌شود؛ ارتفاع برج کانتون به ۴۵۹ متر می رسد و جزء یکی از بلندترین برج ها نیز قرار گرفته است. از دیگر نکات جالب توجه این برج امکان راه رفتن روی بدنه برج (emit) در طبقات ۳۳ تا ۶۶ است.

منطقه تفریحی چایم لانگ

بهشت چایم لانگ با افتتاح در سال ۲۰۰۶، بزرگ‌ترین شهربازی چین و یکی از مشهورترین‌ها در این کشور به‌شمار می‌رود و بیش از همه به ۱۰ رولر کوستر وارونه‌اش شهرت دارد. با گستره وسیعی از امکانات، وسایل بازی و جاذبه‌ها، این پارک مقصدی مناسب برای تمامی سنین و سلایق است. همچنین رژه‌های جذاب و اجراهای هیجان‌انگیز در تمام ساعات رو در این پارک صورت می‌گیرد.

جزیره شامیان

جزیره ای ماسه به نام شامیان در گوانژو وجود دارد که از محبوبیت ویژه ای بین مسافرانی که به این شهر سفر می کنند دارا هست. مساحت این جزیره حدود ۳۰ هکتار است و در میان مرواریدها قرار گرفته است. در دوران حکومت سلسله کینگ، در قرن ۱۹، این جزیره برای اقامت فرانسوی ها و انگلیسی ها در نظر گرفته شده بود و ساختمان های تاریخی بجا مانده از آن دوران، نشان دهنده حضور فرهنگ غرب در منطقه است.

پارک سافاری زیانگ جیانگ

این پارک زیبا با وسعت ۱۳۰ هکتار که پارک سافاری چین نامگذاری شده است و بزرگترین پارک سافاری آسیا بشمار می رود . در واقع آن یک منطقه حفاظت شده و تحقیقاتی می باشد که در سال 1997 به روی مردم نیز باز گردیده شد و بیش از بیست هزار حیوان در 450 گونه از جمله پانداهای غول پیکر ، خرس های قطبی و کوآلاها در این پارک زندگی می کنند و همین موضوع باعث شده است که هزاران گردشگر روانه این شهر شوند و در سال 2006 میلادی این پارک توانسته مسئولیت نگهداری از 6 کوآلاهای استرالیایی را بدست آورند که موفقیت چشمگیری در سطح جهان محسوب می شد .


نظرات شما