گردشگری چین

جاهای دیدنی و گردشگری شنزن

جاهای دیدنی و گردشگری شنزن
سفیر گردش - در سفیر گردش با اماکن دیدنی شنزن و جاذبه های گردشگری شنزن اعم از جاذبه های طبیعی، باستانی و تاریخی، فرهنگی، مراکز تجاری و خرید، مکان های تفریحی و لذت بخش شنزن بیشتر آشنا شوید.
  بزرگنمایی:

سفیر گردش - در سفیر گردش با اماکن دیدنی شنزن و جاذبه های گردشگری شنزن اعم از جاذبه های طبیعی، باستانی و تاریخی، فرهنگی، مراکز تجاری و خرید، مکان های تفریحی و لذت بخش شنزن بیشتر آشنا شوید.

اماکن دیدنی شنزن

با برخی از جاذبه های گردشگری و جاهای دیدنی شنزن آشنا شوید :

خیابان انگلیسی ها

یکی از پر بازدید ترین خیابان های شهر شنزن، خیابانی است به نام انگلیسی ها که در منطقه yantian واقع شده است. مهمترین نکته در این خیابان پرداخت نکردن مالیات و تمامی محصولات در آن بدون مالیات عرضه می شود.

دره شادی شهر شنزن

پارک دره شادی شنزن که با نام پارک هپی ولی شنزن نیز شناخته می‌شود، اولین شعبه از پارک‌های موضوعی دره شادی در چین به‌شمار می‌رود و مساحتی بالغ بر ۳۵۰‌ هزار متر مربع دارد. این پارک شامل ۹ منطقه موضوعی می‌شود که میدان اسپانیایی، شهر کارتون، کوه ماجراجویی، شهر معدن طلا، جنگل‌های شانگری لا، ساحل سانشاین، خلیج توفان، پارک آبی پلایا ملایا و منطقه زمان خوش نام دارند. حدود ۱۰۰ بازی مهیج برای کودکان و بزرگسالان در این پارک در نظر گرفته‌اند.

دهکده فرهنگ شنزن چین

این پارک که دومین پارک در جهان است که دارای مساحت ۲۰۰٫۰۰۰ متر مربعی می باشد. در این دهکده ۵۶ خانه عجیب از ۲۴ روستا ساخته شده است که نشان دهنده ۵۶ ملیت موجود در کشور چین می باشد. اگر می خواهید با آداب و رسوم این کشور آشنا شوید رفتن به دهکده فرهنگ شنزن را فراموش نکنید.

 

پارک سافاری شنزن چین

در شمال شهر شنزن پارکی به نام سافاری وجود دارد. این پارک که عنوان اولین باغ وحش بدون قفس در کشور چشن را به خود اختصاص داده در کنار دریاچه شیلی واقع شده است. این پارک دارای ۳۰۰ گونه حیوانی می شود: پانداها، زرافه ها، فیل های آسیایی، مرغ های ماهیخوار، کاکل قرمز، ببرهای سیبریایی و فلامینگو ها ،چهارپایان درنده، ببرهای سپید، ببر های شمال چین، ببرهای جنوب چین، خرس ها، گرگ ها، شیر ها و چیتا ها می شود.

پارک پنجره ای رو به جهان

پارک پنجره جهان که با نام پارک پنجره‌ای رو به جهان نیز شناخته می‌شود، با مساحت ۴۸۰۰۰۰ متر مربع، یکی از بزرگ‌ترین و دیدنی‌ترین پارک‌های کشور چین است. این پارک که ۱۸ ژوئن سال ۱۹۹۴، به بهره‌برداری رسید، بیش از ۱۳۰ نوع مدل کوچک شده را از مکان‌های دیدنی ۴۳ کشور دنیا در خود جای داده است. در این پارک بازدیدکنندگان می‌توانند از آثار باستانی و مجسمه‌های الهه‌های معروف ادیان جهان بازدید کنند و با آداب و رسوم و برگزاری جشن‌ها در ماه‌های مختلف سال آشنا شوند.


نظرات شما