اخبار گردشگری جهان

جلسه سازمان جهانگردی با وزیران جهانگردی در امریکا

جلسه سازمان جهانگردی با وزیران جهانگردی در امریکا
سفیر گردش - وزیر گردشگری دیوید کولادو به همراه ۱۵ وزیر و معاون وزیر جهانگردی در قاره آمریکا در جلسه ای به دعوت سازمان جهانی جهانگردی
  بزرگنمایی:

سفیر گردش - وزیر گردشگری دیوید کولادو به همراه 15 وزیر و معاون وزیر جهانگردی در قاره آمریکا در جلسه ای به دعوت سازمان جهانی جهانگردی  توسط لوئیس ابینادر ، رئیس جمهور دومنیکن ، توافق نامه ها و رویه های مشارکت برای راه اندازی مجدد جهانگردی در منطقه را ایجاد کردند.

رهبران جهانگردی در قاره آمریکا متعهد شدند که به طور مشترک به فعال سازی مجدد گردشگری بپردازند و این بخش را در اولویت قرار دهند و پروتکل های بین المللی را تصویب کنند . علاوه بر این ، آنها توافق کردند که بر نوآوری و تحول دیجیتال ، توسعه گردشگری پایدار و تقویت مکانیسم های پشتیبانی از کارگران و شرکت های تحت تأثیر تأکید کنند.

در ابتدای این نشست ، دبیرکل سازمان جهانی جهانگردی ، زوراب پولولیکاشویلی از نحوه برخورد جمهوری دومنیکن با واکنش به بیماری همه گیر COVID-19 تقدیر و تأکید کرد که "برقراری مجدد اعتماد به سفر اولین قدم اصلی برای رسیدن به سفر است. بهبود گردشگری ، امیدآوری میلیون ها انسان در قاره آمریکا و به طور کلی بهبود اقتصادی امریکا می باشد.


نظرات شما