اخبار گردشگری جهان

اولین اجلاس جهانی گردشگری جوانان در ایتالیا

اولین اجلاس جهانی گردشگری جوانان در ایتالیا
سفیر گردش - پایداری ، به اشتراک گذاری تجربیات و چشم انداز آنها از آینده گردشگری از اهداف اولین اجلاس جهانی گردشگری جوانان در ایتالیا است. اصلی ترین هدف این اجلاس پاسخی دقیق برای این سوال است
  بزرگنمایی:

سفیر گردش -  پایداری ، به اشتراک گذاری تجربیات و چشم انداز آنها از آینده گردشگری از اهداف اولین اجلاس جهانی گردشگری جوانان در ایتالیا است. اصلی ترین هدف این اجلاس پاسخی دقیق برای این سوال است که نوجوانان 12-18 ساله چه فکر می کنند؟ "اجلاس جهانی گردشگری جوانان" از گروه منتخبی از کودکان از سراسر جهان استقبال می کند تا به دنبال پاسخ باشند.

اجلاس گردشگری جهانی جوانان 23-25 اوت 2021، سورنتو، ایتالیا خواهد بود که برای اولین بار از این نوع اجلاس در سطح جهانی برگزار می شود.این اجلاس گردشگری اجازه می دهد شرکت کنندگان جوان بخشی از یک تجربه منحصر به فرد، با هدف ترویج تعامل جوانان در بخش گردشگری و توانمندسازی نسل های جوان در هدایت جهانی پایدارتر را به اشتراک بگذارند.

این اجلاس توسط سازمان جهانی گردشگری ، با همکاری وزارت گردشگری ایتالیا و هیئت ملی گردشگری ایتالیا ، سازماندهی و توسط دولت ایتالیا در چارچوب ریاست G20 در سال جاری برگزار شده است.

از طریق مدل مجمع عمومی سازمان ، شرکت کنندگان بیانیه خود را در مورد آینده گردشگری تصویب می کنند. این سند در بیست و چهارمین اجلاس مجمع عمومی 12-15 اکتبر 2021  مراکش ارائه می شود.

این رویداد شامل طیف وسیعی از فعالیت های تعاملی است و همچنین شامل شخصیت های برجسته جهانی می شود تا تجربیات خود را در زمینه گردشگری و زمینه هایی مانند ورزش ، موسیقی ، غذا و صنعت فیلم به اشتراک بگذارند.


نظرات شما