اخبار گردشگری ایران

شهرداری تهران به دنبال گسترش روابط گردشگری با شهرهای مختلف دنیاست

شهرداری تهران به دنبال گسترش روابط گردشگری با شهرهای مختلف دنیاست
سفیر گردش - شهرداری تهران به دنبال گسترش روابط گردشگری با شهرهای مختلف دنیاست/ رایزنی با مهندس ضرغامی درباره توسعه گردشگری
  بزرگنمایی:

سفیر گردش - به نقل از میراث آریا 

 شهردار تهران با اشاره به ظرفیت‌های پایتخت کشورمان برای توسعه گردشگری با سایر شهرهای دنیا، اظهار کرد: این ظرفیت در تهران وجود دارد برای همین به صورت جدی دنبال این هستیم تا همکاری‌ها و تعاملات در حوزه گردشگری بین تهران و سایر شهرهای دنیا از جمله شهرهای کشورهای همسایه تقویت شود و این همکاری‌ها گسترش یابد.

شهردار تهران افزود: ما به صورت جدی دنبال این هستیم که با توجه به راه‌اندازی هلدینگ گردشگری تهران موضوع گردشگری و صنایع‌دستی را در تهران به‌عنوان یک رکن اساسی دنبال کنیم.

او همچنین با اشاره به همکاری‌ها با وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در این رابطه اضافه کرد: در جلسه هفته گذشته هیات دولت با آقای مهندس ضرغامی در این باره صحبت کردم که برای گسترش گردشگری تهران با شهرهای مختلف دنیا باید کار اساسی و بزرگی انجام دهیم.

شهردار تهران در پایان صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: همکاری در حوزه گردشگری با شهرهای مختلف دنیا از جمله شهرهای کشورهای همسایه و پایتخت‌های آنان می‌تواند به تقویت صلح و گسترش روابط دوستانه کمک کند.


نظرات شما