اخبار گردشگری ایران

مدیرکل میراث‌ فرهنگی خوزستان عنوان کرد

تلاش موفق در حوزه جذب گردشگر خارجی در خوزستان

تلاش موفق در حوزه جذب گردشگر خارجی در خوزستان
سفیر گردش - خوزستان مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان با اشاره به حضور ۱۷۰ گردشگر اندونزیایی در شهرستان آبادان در روزهای گذشته گفت: این موضوع نشان‌دهنده رایزنی‌های صورت‌گرفته و تلاش موفق در حوزه جذب گردشگر خارجی در خوزستان است.
  بزرگنمایی:

سفیر گردش - به گزارش سفیر گردش، محمدحسین ارسطوزاده با اشاره به این‌که آنچه‌ در حوزه گردشگری خارجی اهمیت بسیاری دارد ایجاد فضای مناسب برای حضور گردشگر است، ارسطوزاده افزود: ایجاد فضای مناسب برای حضور گردشگران داخلی و خارجی در این شهرستان می‌تواند از لحاظ گسترش اماکن تفریحی، گردشگری و خدمات شهری مفید باشد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خوزستان با بیان این‌که گردشگری حوزه‌ای فرابخشی است، تأکید کرد: سایر ارگان‌ها، نهادها، سازمان‌ها و... باید همکاری لازم را داشته باشند تا حضور و تلاش در این حوزه مثمر ثمر باشد.
ارسطوزاده ظرفیت‌های گردشگری شهرستان آبادان را بسیار گسترده عنوان کرد و افزود: همه ظرفیت‌ها زنجیره‌وار به هم متصل هستند، برخی از بخش‌های این زنجیره رشد چشمگیری داشته و بخشی هایی نیازمند توجه بیشتر هستند.
او با اشاره به این‌که در مدت اخیر بیش از 170 گردشگر اندونزیایی وارد شهرستان آبادان شدند، خاطرنشان کرد: این موضوع نشان‌دهنده رایزنی‌های صورت گرفته و تلاش موفق اداره‌کل میراث‌فرهنگی در حوزه گردشگری این شهرستان است.
بنابر اعلام اداره کل میراث فرهنگی خوزستان، در حوزه گردشگری آبادان فعالیت‌های گسترده‌ای با هماهنگی و همکاری مدیریت گردشگری منطقه‌آزاد اروند صورت گرفت و هدف مشترک موفقیت هرچه بیشتر شهرستان آبادان و منطقه‌آزاد اروند در حوزه توسعه گردشگری است.
در این باره:
170 گردشگر اندونزیایی ‌به‌ دیدن آبادان و خرمشهر می‌آیند
انتهای پیام


نظرات شما